strona główna o firmie działalność

Działalność

Firma CONSULT została utworzona na bazie ponad 20 -letnich doświadczeń handlowych ze Związkiem Radzieckim a potem Rosją i państwami WNP. Jako aktywny uczestnik przemian gospodarczych i politycznych Rosji jesteśmy doskonałym przewodnikiem i doradcą w labiryncie rosyjskiej ekonomii, a szczególnie w obszarze szeroko pojętej wymiany handlowej. Rozległe kontakty umożliwiają nam dotarcie z ofertą Państwa Firmy do dowolnego regionu Rosji i państw WNP.

Zadaniem firmy CONSULT jest sprawienie by wizja Państwa firmy jako podmiotu gospodarczego o stabilnej pozycji, nowoczesnych rozwiązaniach i szerokich horyzontach została urzeczywistniona. Naszym celem jest pomoc polskim firmom w nawiązywaniu kontaktów gospodarczych z partnerami i klientami na rynku Rosji i krajów Wspólnoty Niepodległych Państw.

W oparciu o posiadane przez nas doświadczenie gwarantujemy Państwu profesjonalne przygotowanie strategii wejścia Państwa firmy na ten rynek, a także dalszą kompleksową obsługę transakcji handlowych w zakresie certyfikacji, zezwoleń, obsługi celnej i logistycznej, pośrednictwa sprzedaży, promocji oraz kontroli przepływów finansowych i rotacji towarów.

Zapraszamy do wspólnych działań!
realizacja: Intelis Media 2008